سه‌گانی/سپردم دست احساست ، کلید قلب تنهایم/بهار آمد ، شکوفه زد گل عشقت به رویایم/چه خاری رفته برجانم از آن احساسِ بی‌احساس (طاهره ابراهیم‌زاده)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
خانه » بیوگرافی نویسندگان » بیوگرافی زهرا نصری
زهرا نصری

بیوگرافی زهرا نصری

بیوگرافی زهرا نصری

بیوگرافی زهرا نصری

به نام خالق زیبایی ها
زهرا نصری
متولد ۱۶ شهریور ۱۳۷۳
مازندران – ساری
تحصیلات:لیسانس مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)
همیشه عاشق نوشتن بودم و از سال ۸۸ شروع کردم به ثبت وقایع روزانه و درکنارش تمرین میکردم برای داشتن  خط بهتر…تا به امروز این کارم ادامه میدم….
از سال دوم دبیرستان شعرنوشتن رو شروع کردم و پدرم خوشحال از اینکه مثل خودش ذوق ادبی دارم روز بروز بیشتر تشویقم میکرد….ودر خریدن کتابهای شعر و ادبیات همراهم بود
با درگیری درس و کنکور ،شعر  نوشتنم متوقف شد اما از سال ۹۳ نوشتنم رو مجددا شروع کردم….
بدون دونستن وزن و اصول مینوشتم وخیلی اتفاقی توسط سایت شعر نو با استاد خوبم آقای ذاکری آشنا شدم  و از ایشون وزن و قواعدش رو یاد گرفتم و واقعا ازشون ممنونم.
همچنان درحال یادگیری  هستم و به آهنگ سازی ونوشتن شعر های کوتاه علاقه زیادی دارم….

ورود به اینستاگرام زهرا نصریورود به کانال تلگرام زهرا نصری

ورود به صفحه اینستاگرام سایتورود به کانال عمومی سایت

زهرا نصری

درباره زهرا نصری :

به نام خالق زیبایی ها زهرا نصری متولد ۱۶ شهریور ۱۳۷۳ مازندران - ساری تحصیلات:لیسانس مهندسی کامپیوتر(نرم افزار) همیشه عاشق نوشتن بودم و از سال ۸۸ شروع کردم به ثبت وقایع روزانه و درکنارش تمرین میکردم برای داشتن خط بهتر...تا به امروز این کارم ادامه میدم.... از سال دوم دبیرستان شعرنوشتن رو شروع کردم و پدرم خوشحال از اینکه مثل خودش ذوق ادبی دارم روز بروز بیشتر تشویقم میکرد....ودر خریدن کتابهای شعر و ادبیات همراهم بود با درگیری درس و کنکور ،شعر نوشتنم متوقف شد اما از سال ۹۳ نوشتنم رو مجددا شروع کردم.... بدون دونستن وزن و اصول مینوشتم وخیلی اتفاقی توسط سایت شعر نو با استاد خوبم آقای ذاکری آشنا شدم و از ایشون وزن و قواعدش رو یاد گرفتم و واقعا ازشون ممنونم. همچنان درحال یادگیری هستم و به آهنگ سازی ونوشتن شعر های کوتاه علاقه زیادی دارم....

اخبار هنری
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است